فورتی گیت چیست؟ انتخاب محصول و معرفی قابلیتها-قسمت دوم

فورتی گیت چیست؟ انتخاب محصول و معرفی قابلیتها-قسمت دوم

معرفی محصولات

محصولات شرکت فورتی نت از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و برای هر راهکاری این شرکت یک محصول منحصر به فرد را ارائه داده است. در قسمت اول معرفی فایروال فورتیگیت و قابلیتهای آن به جزئیات آن پرداختیم و در این آموزش قصد داریم تا به شما کمک کنیم که این محصولات را بهتر بشناسید و انواع آن و موارد استفاده را با هم بررسی کنیم. در آموزش فورتی گیت چیست؟ انتخاب محصول و معرفی قابلیتها-قسمت دوم به جزیئات بیشتری راجب انواع محصولها و قابلیتهای آنها اشاره خواهیم کرد.

Forti-ddos: محصولیست که به شما کمک میکند تا اگر در دیتاسنتر و یا isp فعالیت کنید در دفع حملات ddos کمک بسزایی میکنید
Forti manager: محصولیست که به شما کمک میکند تا اگر چندین فایروال فورتی گیت در شبکه دارید جهت مدیریت آنها به کمک این سخت افزار مدیریت آنها بسیار راحت و ساده میشود.
Forti analyzer: همانطور که از اسم آن پیداست این محصول آنالیز جزئیات ترافیک فایروال فورتیگیت را در دستور کار قرار میدهد
Forti client: ابزاریست که جهت همسانسازی ارتباط کاربر و فورتیگیت فایروال به کار می رود و از لحاظ امنیتی در شبکه ای که فایروال فورتیگیت در مدار باشد قابلتیهای خوبی برای مدیریت کاربران اعطا میکند.

مطلب مرتبط  آموزش فارسی فورتی گیت نحوه مانیتور فایروال

مطلب مرتبط

اینها بخش از محصولات شرکت معظم فورتی نت می باشد و تقریبا میتوان اشاره کرد که این شرکت برای تمامی راهکارهای امنیتی محصولی را تدارک و روانه بازار کرده است. از قابلیتهای پیشرفته آن میتوان به مواردی که در زیر لیست میشود اشاره کرد.

معرفی قابلیتهای فورتی گیت

Advance Routing
Security Policy
SSL Decryption
File Blocking
Two Factor Authentication
Email Filtering
VPN
Traffic Shaping
Wan Optimization

این قابلیتها و البته بیشتر از این موارد همگی باعث شده تا در دنیای امنیت فایروال فورتی گیت سالها در حوزه امنیت در جایگاه بسیار قابل قبولی قرار گیرد و در کشور عزیزمان ایران نیز استقبال بسیار خوبی از این فایروال شده است به طوری که به جرات میتوان گفت از هر 5 فایروال مستقر در شبکه ها حداقل 2 مورد مربوط به فورتی گیت می باشد.

اگر ویدیوی فورتی گیت چیست؟ انتخاب محصول و معرفی قابلیتها-قسمت دوم را خوب ارزیابی کرده اید لطفا با ابزارهای اشتراکی براحتی آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

جشنواره تخفیف 30 درصدی تمامی دوره های آموزش شبکه.  کد تخیفیف: irsa300
جهت مشاهده دوره ها کلیک کنید
close-image