مزایای فورتی گیت

یکی از چالشهای شما به عنوان معمار امنیت شبکه ارائه راهکار جامع امنیت در سطح شبکه خواهد بود. که این جامع بودن شامل ips/ids web filtering، anti malware و application control خواهد بود. عدم امکان مدیریت مرکزی و سازگار پذیری با ابزارهای امنیتی دیگر از نقاط ضعف راهکارهای امنیتی می باشد. طبق گزارش گاتنر در سال 2019 بیش از 80 درصد ترافیک کسب و کارها از بستر امن رمز گذاری شده عبور خواهد کرد و همچنین 50 درصد ترافیک حملات در بستر رمز گذاری شده به سرانجام نخواهد رسید که این خود نشان دهنده مزایای فورتی گیت در دنیای واقعی خواهد بود

فایروال FortiGate نسل آینده یا همان Next Generation Firewall با استفاده از پردازنده های ساخته شده با هدف خدمات امنیتی از آزمایشگاه های FortiGuard برای ارائه حفاظت با بالاترین امتیاز و عملکرد بالا از جمله ترافیک رمزگذاری شده است ارائه شده اند. فورتی گیت پیچیدگی را با دید خودکار به برنامه ها، کاربران و شبکه کاهش می دهد و کاهش ضریب امنیتی را برای اتخاذ بهترین شیوه های امنیتی فراهم می کند.

مطلب مرتبط  دانلود فورتی گیت و نصب آن قسمت اول

فایروال های FortiGate Enterprise ترافیک را از لبه شبکه به هسته، مرکز داده، بخش زونهای شبکه و ابر مجازی منتقل میکنند که با انعطاف پذیری بسیار بالا این خدمات را ارائه میدهند. فایروال FortiGate با استفاده از پردازنده های امنیتی ساخته شده با هدف (SPU) که عملکرد مقیاس پذیری از خدمات امنیتی پیشرفته مانند حفاظت از هدر، بررسی SSL را با سرعت بسیار بالا پشتیبانی میکند.

مزایای فورتی گیت

FortiGate NGFWهای فورتی گیت دید خودکار را به برنامه های ابرمجازی و دستگاه های اینترنت اشیاء می دهند و به طور اتوماتیک از دیدگاه توپولوژی شبکه با ساختار شبکه همراه میشوند. فورتی گیت اصلی ترین سکوی امنیت شبکه خواهد بود که باعث میشود ما بهتر بتوانیم تلسط کافی به دفع حملات توسط حکرها داشته باشیم.

مزایای فورتی گیت

فناوری فورتیگیت در برابر ویروسها و خطرات ناشی از حملات باج افزارها مقاومت بسیار شایسته ای از خود بروز میدهد و ساختار High Availability در utm های فورتی گیت با عملکرد بسیار شایسته ای به کار خود ادامه میدهد.
قابلیتهای بسیار بالا و کارآمد فایروال فورتی گیت باعث شده است که چندین سال متوالی به عنوان برند برتر در بین UTM های دنیا شناخته شود و پرفروشترین محصول امنیتی در گزارش های گاتنر باشد.

مطلب مرتبط  آموزش فورتی گیت دسترسی وب

جهت مشاهده راهکار مبارزه با باج افزار کلیک کنید

تنوع محصولات

با نگرش بر توانایی عملیاتی محصولات فورتی گیت میتوان آنها را در سه دسته خانگی، Midrange، Enterprise تقسیم بندی کرد. این دسته بندی با نگرش به نوع استفاده سازمانها نیز صورت گرفته است. برای مثال سازمانهای بزرگ که شبکه های پیچیده تری دارند استفاده از راه حلهای رده Enterprise شرایط بهتری را برای رفع نیازهای امنیتی سازمان در رده های UTM فراهم میسازد که این خود باعث افزایش سطح مزیتهای فورتی گیت در شبکه خواهد شد

قابلیتهای اجرایی مدلهای مختلف یکسان بوده و تفاوت در تعداد و نوع رابطه کاربری و توان و قدرت، آنها را در رده بندی های مختلف از هم متمایز می کند.

اگر مقاله مزایای فورتی گیت را مفید میبینید لطفا آنرا با دوستان خود از ابزارهای اشتراکی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

جشنواره تخفیف 30 درصدی تمامی دوره های آموزش شبکه.  کد تخیفیف: irsa300
جهت مشاهده دوره ها کلیک کنید
close-image