دانلود فورتی گیت و نصب آن قسمت اول

دانلود فورتی گیت و نصب آن قسمت اول

جهت دانلود fortigate virtual appliance فایروال نسخه مجازی 5.2 اینجا کیک کنید.

جهت دانلود fortigate virtual appliance فایروال نسخه مجازی 6 اینجا کیک کنید.

مشاهده ویدیو

نصب و دانلود forigate vm

در دانلود فورتی گیت و نصب آن قسمت اول قصد داریم تا به نصب فورتی گیت virtual appliance بپردازیم نسخه ای که شما امکان نصب آن بر روی سرورهای مجازی را خواهید داشت و همچنین امکان ایجاد زون بندی در شبکه را داشته باشید تا به کمک یک فایروال بسیار قدرتمند، بحث امنیت شبکه را پوشش بدین. در این آموزش نصب فایروال fortigate در VMware Workstation را انجام خواهیم داد و شما براحتی با این آموزش امکان نصب آن بر روی هاست ESX را خواهید داشت. برای نصب آن بر روی هاست ESX باید آنرا Deploy کنید.

برای دانلود فورتی گیت مجازی به لینک http://yon.ir/5954w مراجعه کنید یا بر روی دانلود fortigate virtual appliance در همین صفحه کلیک کنید. همچنین قسمت دوم این ویدیو که به پیکربندی بعد از نصب اولیه fortigate appliance می پردازد، را از اینجا مشاهده کنید.

مطلب مرتبط  فیلم آموزش فایروال فورتی گیت

نکته: به هیچ وجه کرکی برای نسخه فورتی گیت appliance یا همان نسخه مجازیforigate vm وجود ندارد و سعی نکنید برای بحث امنیت شبکه بدنبال کرک باشید و از لایسنس معتبر استفاده کنید.

مطلب مرتبط

قابلیتهای نسل جدید فورتیگیت

در محیط VMware Workstation بجای نصب همانند سیستم عامل بر روی فایل Fortigate Appliance کلیک میکنیم.

دانلود سیستم عامل فورتیگیت و نصب آن قسمت اول

 گزینه ایمپورت را انتخاب میکنیم با اینکار براحتی Fortigate Appliance بر روی VMware Workstation نصب میگردد.

دانلود سیستم عامل فورتیگیت و نصب آن قسمت اول

و برروی License Agreement گزینه Accept را انتخاب میکنیم.

دانلود سیستم عامل فورتیگیت و نصب آن قسمت اول

و به همین راحتی مشاهده میفرمایید که کار نصب به اتمام رسید و آنرا بعنوان یک ماشین مجازی در لیست ماشینهای مجازی خود در VMware Workstation مشاهده مینمایید.

دانلود سیستم عامل فورتیگیت و نصب آن قسمت اول

امکانات و قابلیتهای سیستم عامل فورتی گیت Appliance

برای تست و یادگیری آن شما براحتی در محیط مجازی امکان تست کامل این فایروال محبوب را خواهید داشت و براحتی تمامی سناریوهای پیچیده آن نظیر HA و VPN را میتوانید اجرا کنید و لایسنس تست آن برای 14 روز کاربرد خواهد داشت و تمامی ماژولهای آن از آنتی ویروس گرفته تا Web Filtering امکان تست و یادگیری دارد.

مطلب مرتبط  مزایای فورتی گیت

در دوره آموزش فایروال فورتی گیت در وب سایت شما با تمامی مهارتهای لازم جهت نصب فایروال فورتیگیت آشنا میشوید و صفر تا صد فایروال را به طور کاملا حرفه ای یاد میگیرید و در این بین از هیچ کمکی جهت یادگیری فایروال فورتیگیت فرو گزار نخواهیم کرد. در قسمت دوم به آموزش پیکربندی بعد از اولین بوت اقدام کردیم. امیدوارم از مقاله ویدیوی دانلود ماشین مجازی fortigate و نصب آن قسمت اول  استفاده کرده باشید لطفا آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نظرات

پاسخی بگذارید

برای یادگیری حاضری؟ میخوای ادمین شبکه بشی؟ [دسترسی و دانلود  تمامی دوره های تخصصی سایت]

همین حالا عضو میشوم
close-link
جشنواره تخفیف 30 درصدی تمامی دوره های آموزش شبکه.  کد تخیفیف: irsa300
جهت مشاهده دوره ها کلیک کنید
close-image